MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Stolar 10741131

nr 1074 1131

Stolar

4 st, Teak, Bra bohag

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

900 kr

måndag 12 december 2016
kl 20:04:19

Bra Bohag